काठमाडौं ।   सुन्ताखान युवा क्लबद्वारा  आयोजित प्रथम वडा अध्यक्ष  महिला पुरुष खुल्ला दौड कप प्रतियोगितामा   महिला तर्फको उपाधि भेनस  नेसनल कलेजकी कक्षा ११ मा अध्ययनरत छात्रा  रजनी श्रेष्ठले जितेकी  छिन ।

यही चैत ७ गते शनिबार सम्पन्न उक्त प्रतियोगितामा करिब ४ किलोमीटर दौड १६ मिनेट ८ सेकेन्डमा पुरा गर्दै रजनीले  उपाधि  चुमेकी हुन। जित संगै उनले नगद  १० हजार ट्रफी मेडल र प्रमाणपत्र हात पारेकी छिन।  त्यसै गरि प्रतियोगितामा महिला तर्फ नै १७ मिनेट ७ सेकेन्डमा दौड पुरा गर्दै कमला पुरी दितीय र १७ मिनेट ७ सेकेन्डमा दौड पुरा गर्दै सुजाता पुरीले तृतीय स्थान हासिल गरिन् ।उनीहरूले क्रमशः  नगद  रु ५ हजार र तीन हजार सहित ट्रफी र मेडल प्राप्त गरेका छन् ।  महिला तर्फ  २४ जनाले सहभागिता जनाएका थिए ।

प्रतियोगिताका बिजेताहरुलाई प्रमुख अतिथि गोकर्णेश्वर नगरपालिकाका प्रमुख सन्तोष चालिसे उप प्रमुख शान्ति नेपाल, नगरपालिका प्रमुख सल्लाहकार दिपक रिसाल, नगरपालिका खेलकुद संयोजक संजय लामा, गोकर्णेश्वर नगरपालिका वडा नं ३ का वडा अध्यक्ष राजेन्द्र कुमार भण्डारी र आयोजक  संस्था सुन्ताखान युवा क्लबका अध्यक्ष हरिबोल बिष्टले पुरस्कार वितरण गरेका थिए ।